V únoru to rozmalujem

Vypadá to, že máma má nějaký kladný vztah k malování. Malujem, co to jde. S pastelkami kreslíme pořád. S vodovkami a temperami míň, máma nám to samotným nedá. Ale od února se prý něco chystá. Máma s námi chce na výtvarný kurz do Milevska.

Inspirace od Zuzy

A proč to mámu napadlo?

Kurzyuzuzy.cz zní moc pěkně, že jo. Jako kdyby to byly kurzy u kamarádky Zuzky. No ono to tak trochu u kamarádky je. Máma se se Zuzkou už nějakou dobu zná. Ale Zuzka a její kurzy jsou v Praze.

Kdybychom tam v tom velkém městě byli, tak tam se ségrou určitě chodíme. Zuzka a další učitelé vedou i výtvarné kurzy pro děti od 2 let v Praze 1. Zuzka taky napsala na mámin blog Tuhý kořínek: proč je malování a kreslení důležité právě pro vaše dítě.

Asi proto máma vzdala kurzy taneční, stepovací, vaření, kurz letu do vesmíru, kroužek navlékání korálků, angličtiny nebo dramaturgický. Jinak máme samozřejmě talent na všechno. Prostě s námi bude malovat, kreslit a relaxovat. Aspoň doufá. Já si to zatím neumím přestavit.

Těžké začátky umělce
Tady už to jde o poznání lépe
Tvoříme se ségrou

Ticho a tma

Víte, jak je malování vodovkama bezvadné? Dneska jsme s mámou malovali a já maloval jeden obrázek, na něm tma. Pak druhý obrázek a na něm zase tma. A na třetím obrázku byla tráva.

Ale víte, jaké bylo u nás ticho? Celou hodinu jsme dovolili mámě vydechnout. Copak vydechnout. My se soustředili! Trénovali tahy štětcem, používali fantazii a byli na sebe pyšní ❤

Mé umění v obrazech

Loupežník v lese
Auto se zlodějem. A bouračka
Vozík pro tátu. Od mámy, ale jako ode mě
Dnešní výtvarná chvilka. Několik uměleckých děl, cukrfree, pivo, šňůrka, pracovní nástroj (notebook), Andělka od Hanky a šperkovnice pro tátu
Máma mě přemluvila aspoň k zelené

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.